Vertrouwenspersoon AIOS

Wij vinden het belangrijk dat a(n)ios binnen de OOR Leiden op een prettige en respectvolle manier kunnen werken. Ongewenst gedrag past niet in een veilige werkomgeving en is onaanvaardbaar. Toch kan het voorkomen dat u te maken krijgt met vormen van ongewenst gedrag, zoals intimidatie, agressie, pesten of discriminatie. Als a(n)ios kunt u met klachten terecht bij vertrouwenspersonen in uw eigen instelling. De vertrouwenspersonen zijn door de COC (Centrale Opleidings- commissie) en met instemming van de arts-assistenten vereniging benoemd.

Landelijk kent De Jonge Orde een AIOS-meldpunt.

Met vragen over de opleidingen kunt u terecht terecht bij De Jonge Specialist.

Een overzicht van de vertrouwenspersonen binnen de OOR Leiden vindt u hieronder:


Alrijne Ziekenhuis

Anja von Rotz (extern vertrouwenspersoon)         Servicedesk HRM
tel 06- 20 30 04 79/ 085- 888 08 86                      tel. 071- 587  80 02
anja@dezaakhermelink.nl


GroeneHart Ziekenhuis en Haaglanden Medisch Centrum

Hedwig Slot, Kinderarts, Directeur Landsteiner Instituut
tel. 088- 979 32 30 (secretariaat) 
hedwig.slot@landsteiner.nl


Haaglanden Medisch Centrum - Bronovo

Tineke Vos, Psychiater (voor aios Interne en Gynaecologie)
tel. 088- 979 31 18 (poli psychiatrie)
t.vos@haaglandenmc.nl


HagaZiekenhuis

                                                                

Bosco Beijk, Geestelijk verzorger, medisch ethicus  Detty van der Beek, Medisch psycholoog
tel. 06- 23 72 58 61                                                    tel. 070- 210 87 54
b.beijk@hagaziekenhuis.nl                                        d.vanderbeek@hagaziekenhuis.nl


Leids Universitair Medisch Centrum

                                                            

Corrie Marijnen, Klinisch oncoloog                            Rozemarijn Janss, Anesthesioloog
Hoofd subafdeling Radiotherapie                              tel. 071-526 31 96  
tel. 071-526 55 39                                                      r.a.j.janss@lumc.nl 
C.A.M.Marijnen@lumc.nl