Stafleden

Bij de opleiding Specialisme Ouderengeneeskunde in Leiden hebben we een enthousiast team stafleden, zowel specialisten ouderengeneeskunde als gedragswetenschappers. Hieronder staan de stafleden (waar van toepassing per module) genoemd. 

U kunt de stafleden telefonisch bereiken via het secretariaat van de opleiding.

Functie/Module

Contactpersoon

E-mail

Hoofd opleiding

Victor Chel

v.g.m.chel@lumc.nl

Waarnemend hoofd/

Onderwijscoördinator

Marcel Knop

m.w.knop@lumc.nl

Adjunct-hoofd/

Opleidingscoördinator

Saskia van Eck

s.c.m.van_eck-memelink@lumc.nl

Hoogleraar

Wilco Achterberg

w.p.achterberg@lumc.nl

Beleidsmedewerker Kwaliteit

Angela van der Geest

a.m.van_der_geest@lumc.nl

Onderwijskundige

Beatrijs de Leede

b.j.a.de_leede@lumc.nl

Planner

Bahiya Motia

b.motia@lumc.nl

Secretariaat

Aletta Koldewijn

a.c.koldewijn@lumc.nl

 

Eline van der Meij

p.van_der_meij-vis@lumc.nl

 

Marloes de Raadt

m.l.de_raadt@lumc.nl

Basismodule 

Anna van Daalen*

A.M.van_Daalen@lumc.nl

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

    

Jeroen Janssens*

j.f.a.m.janssens@lumc.nl

Michiel vd Wel*

m.d.van_der_wel@lumc.nl

 

Bep Meeuwisse*

e.t.f.meeuwisse@lumc.nl

 

Aafke Koffeman*

a.r.koffeman@lumc.nl

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

Module Ambulante GGZ

Yvonne Martens*

y.c.m.martens@lumc.nl

Wim van den Dool

w.a.van_den_dool@lumc.nl

Module Consultatie 1e lijn

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

Jentie Kraamer

j.kraamer@lumc.nl

Module Geriatrische revalidatiezorg

Ida de Monchy

i.a.b.de_monchy@lumc.nl

 

Monique Lachniet

m.lachniet@lumc.nl

Module Ziekenhuis

Tamara Wanner

t.d.wanner@lumc.nl

Module Palliatieve zorg

Inge van Manson

i.van_mansom@lumc.nl

Pety van Vliet

p.c.van_der_vliet@lumc.nl

Wetenschappelijke vorming

Monica van Eijk

m.van_eijk.pheg@lumc.nl

 

Marjoleine Pieper

m.j.c.pieper@lumc.nl

 

Annelore van Dalen

a.h.van_dalen@lumc.nl

 

Madelon den Boeft

m.den_boeft@lumc.nl

 

Rosalinde Poortvliet

r.k.e.poortvliet@lumc.nl

 

Jenny van der Steen

j.t.van_der_steen@lumc.nl

Overige docenten en mentoren

Welmoed Liefrinck*

w.p.m.liefrinck@lumc.nl

 

Hanneke Geluk*

h.j.geluk-Jongerman@lumc.nl

 

Rolande Franx*

m.r.franx@lumc.nl

 

Elske van Pienbroek*

e.van_pienbroek@lumc.nl

 

Annemarie Moll*

a.moll-jongerius@lumc.nl

* deze docenten zijn ook mentor van een aantal aios. 

Docent of mentor worden?

Heeft u interesse in onderwijs en wilt u graag betrokken zijn bij de opleiding tot specialist ouderengeneeskunde? Neem dan contact op met Victor Chel. Zowel docenten en mentoren op structurele basis als incidentele gastdocenten zijn welkom.