Stafleden

In Leiden hebben we een enthousiast team stafleden, zowel specialisten ouderengeneeskunde als gedragswetenschappers. Hieronder staan de stafleden (waar van toepassing per module) genoemd.

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het secretariaat, zij kunnen u verder helpen.

Functie/Module

Contactpersoon

E-mail

Telefoon

Hoofd opleidingVictor Chelv.g.m.chel@lumc.nl071 - 526 8476
Adjunct hoofd opleidingMichelle Kromhoutm.a.kromhout@lumc.nl071 - 526 8481
HoogleraarWilco Achterbergw.p.achterberg@lumc.nl071 - 526 8412
OnderwijscoördinatorMarcel Knopm.w.knop@lumc.nl071 - 526 8428
OpleidingscoördinatorSaskia van Ecks.c.m.van_eck-memelink@lumc.nl071 - 526 8482
Planner/secretariaatBahiya Motiab.motia@lumc.nl071 - 526 8427
SecretariaatAletta Koldewijna.c.koldewijn@lumc.nl071 - 526 8427
 Eline van der Meijp.van_der_meij-vis@lumc.nl071 - 526 8427
Basismodule Anna van DaalenA.M.van_Daalen@lumc.nl071 - 526 8473

    

Jeroen Janssens*

j.f.a.m.janssens@lumc.nl

071 - 526 8484

 

Welmoed Liefrinck*

w.p.m.liefrinck@lumc.nl

071 - 526 8473

Gwen Posthuma*

g.t.posthuma@lumc.nl

071 - 526 8473

Michiel vd Wel


Module GGZ Ambulant

Yvonne Martens*

y.c.m.martens@lumc.nl

071 - 526 8471

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

Module Extramuraal

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

 

Jentje Kraamer*

j.kraamer@lumc.nl

 

Module Revalidatie

Ida de Monchy

i.a.b.de_monchy@lumc.nl

071 - 526 8488

Peter Buwalda

p.j.s.buwalda@lumc.nl

071 - 526 8488

 

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

 

Module Ziekenhuis

Tamara Wanner

t.d.wanner@lumc.nl

071 - 526 8488

 

Bep Meeuwisse*

e.t.f.meeuwisse@lumc.nl

071 - 526 8447

 

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

Module Chronisch somatische zorg

Hanneke Geluk*

h.j.geluk-Jongerman@lumc.nl

071 - 526 8488

 

Bep Meeuwisse*

e.t.f.meeuwisse@lumc.nl

071 - 526 8447

Module Palliatieve zorg

Inge van Manson

i.van_Mansom@lumc.nl

071 - 526 8488

Pety van Vliet*

p.c.van_der_vliet@lumc.nl

071 - 526 8484

Bep Meeuwisse*

e.t.f.meeuwisse@lumc.nl

071 - 526 8447

Module Psychogeriatrie

Wim van den Dool

W.A.van_den_Dool@lumc.nl

071 - 526 8473

Michelle Kromhout

m.a.kromhout@lumc.nl

071 - 526 8481

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

* deze docenten zijn ook mentor van een aantal aios. 

Staflid worden?

Heeft u interesse in onderwijs en wilt u graag betrokken zijn bij de opleiding tot specialist ouderengeneeskunde? Neem dan contact op met Victor Chel. Zowel docenten en mentoren op structurele basis als incidentele gastdocenten zijn welkom.