Stafleden

In Leiden hebben we een enthousiast team stafleden, zowel specialisten ouderengeneeskunde als gedragswetenschappers. Hieronder staan de stafleden (waar van toepassing per module) genoemd.

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het secretariaat, zij kunnen u verder helpen.

 

Functie/Module

Contactpersoon

E-mail

Telefoon

Hoofd opleiding

Victor Chel

v.g.m.chel@lumc.nl

071 - 526 8476

Adjunct-hoofd opleiding

Per 1 juli:

Annemarie Moll*

a.moll-jongerius@lumc.nl071 - 5268482

Onderwijscoördinator/ waarnemend hoofd

Marcel Knop

m.w.knop@lumc.nl

071 - 526 8428

Hoogleraar

Wilco Achterberg

w.p.achterberg@lumc.nl

071 - 526 8412

Opleidingscoördinator

Per 15 juli:

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl071 - 5268416

Onderwijskundig adviseur

Beatrijs de Leede

b.j.a.de_leede@lumc.nl

071 - 526 8359

Beleidsmedewerker Kwaliteit

Angela van der Geest

a.m.van_der_geest@lumc.nl

071 - 526 8608/8473

Planningscentrum

Bahiya Motia

b.motia@lumc.nl

071 - 526 8411

Jacqueline de Graaf

j.m.de_graaf.hagk@lumc.nl

071 - 526 8401

Secretariaat

Aletta Koldewijn

 sool@lumc.nl

071 - 526 8427

 

Eline van der Meij

 sool@lumc.nl

071 - 526 8427

Marloes de Raadt

sool@lumc.nl

071 - 526 8427

Basismodule 

Anna van Daalen*

a.m.van_daalen@lumc.nl

071 - 526 8603

 

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

    

Jeroen Janssens*

j.f.a.m.janssens@lumc.nl

071 - 526 8484

Hanneke Geluk*

h.j.geluk-Jongerman@lumc.nl

071 - 526 8418

Nienke Boogaard*

j.a.boogaard@lumc.nl

071 - 526 8488

Module Ambulante GGZ

Yvonne Martens*

y.c.m.martens@lumc.nl

071 - 526 8467

Wim van den Dool

W.A.van_den_Dool@lumc.nl

071 - 526 8464

Module Consultatie 1e lijn

Jentie Kraamer

j.kraamer@lumc.nl

071 - 526 8453

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

071 - 526 8416

Module GRZ

Ida de Monchy

i.a.b.de_monchy@lumc.nl

071 - 526 8470  

Monique Lachniet

m.lachniet@lumc.nl

071 - 526 8653

Module PZ

Inge van Manson

i.van_Mansom@lumc.nl

071 - 526 8427  

Hermien Goderie

h.w.goderie@lumc.nl

071 - 526 8427

Module Ziekenhuis

Tamara Wanner*

t.d.wanner@lumc.nl

071 - 526 8652 

Lijn Communicatie

Welmoed Liefrinck*

w.p.m.liefrinck@lumc.nl

071 - 526 8608  

Bep Meeuwisse*

e.t.f.meeuwisse@lumc.nl

071 - 526 8447

 

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

Rolande Franx*

m.r.franx@lumc.nl

071 - 526 8653

 

Gerda Dijkstra*

g.dijkstra@lumc.nl

071 - 526 8416

Lijn Ethiek en recht

Hanneke Geluk*

h.j.geluk-Jongerman@lumc.nl

071 - 526 8418

 

Jeroen Janssens*

j.f.a.m.janssens@lumc.nl

071 - 526 8484

 

Bart Beck*

l.g.m.beck@lumc.nl

071 - 526 8445

Lijn Leiderschap en organisatie

Lisette van Dingenen

e.c.m.van_dingenen@lumc.nl

071 - 526 8427

Lijn Wetenschappelijk leeronderwijs

Marjoleine Pieper

m.j.c.pieper@lumc.nl

071 - 526 8462

 

Annelore van Dalen

a.h.van_dalen@lumc.nl

071 - 526 8483

 

Nienke Boogaard*

j.a.boogaard@lumc.nl

071 - 526 8488

 

Aafke Koffeman*

a.r.koffeman@lumc.nl

071 - 526 8483

 

Monica van Eijk

m.van_eijk.pheg@lumc.nl

071 - 526 8471

Mentor

Elske van Pienbroek

e.van_pienbroek@lumc.nl

071 - 526 8454

 

 

 

 

* deze docenten zijn ook mentor van een aantal aios. 

  

Staflid worden?

Heeft u interesse in onderwijs en wilt u graag betrokken zijn bij de opleiding tot specialist ouderengeneeskunde? Neem dan contact op met Victor Chel. Zowel docenten en mentoren op structurele basis als incidentele gastdocenten zijn welkom.