Steriele Medische Hulpmiddelen
Even op een rijtje:
| Afdeling |
Centrale Sterilisatie Dienst |
| Startdatum |
Helaas kun je niet meer solliciteren voor de opleiding die start in september 2012 |
| Vooropleiding |
diploma VMBO-kader of MBO-3/4 |
| Minimumleeftijd |
17 jaar |
|
|
|
|
Kun jij je goed concentreren en zet je graag de puntjes op de i? Werk je graag in teamverband?
Dan is het beroep van medewerker steriele medische hulpmiddelen echt iets voor jou!
Bij het LUMC hebben we jaarlijks een aantal leerlingplaatsen voor de opleiding tot Medewerker Steriele Medische Hulpmiddelen. Tijdens deze opleiding leer je onder andere het reinigen, desinfecteren, steriliseren, samenstellen en verpakken van instrumenten en het beheren van voorraden. Ook fysiek wordt er wat van je verwacht. Een goede lichamelijke conditie is dan ook een pré.
De opleiding
De opleiding tot Medewerker Steriele Medische Hulpmiddelen is een BBL-opleiding van 1½ jaar op MBO-niveau. Er is een theoretisch en een praktisch deel. Het theoretische deel volg je bij het ROC Leiden.
De afdeling
De Centrale Sterilisatie Dienst (CSD) draagt zorg voor de voorbereiding van ongeveer 4.500 verschillende instrumenten. Dit gebeurt volgens Nederlandse wetgeving en richtlijnen en Europese ISO-normen met betrekking tot steriliseren en steriliteit. De CSD bestaat uit 38 medewerkers die worden ingeroosterd over zeven dagen. Op de afdeling werkt een hoofd van de afdeling, twee teamleiders en medewerkers steriele medische hulpmiddelen A, B en C.
Het profiel
Om toegelaten te worden tot de opleiding heb je minimaal een diploma VMBO-kader, of MBO werk- en denkniveau nodig. Verder moet je nauwkeurig en netjes zijn en de Nederlandse taal goed beheersen, zowel mondeling als schriftelijk. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en kunt goed in teamverband werken. Als dienstverlener beschik je over goede sociale vaardigheden en verder ben je bereid om periodiek weekend en beschikbaarheiddiensten te draaien. Technisch inzicht komt zeker van pas in deze functie.
Ons aanbod
Je krijgt een aanstelling voor de duur van de opleiding. Tijdens de opleiding word je ingedeeld in schaal 3 (deze schaal start op een bedrag van € 1580 bruto per maand en loopt tot maximaal € 2163 bruto per maand). Na de opleiding word je ingedeeld in schaal 5 met een aanstelling voor 32 uur per week.
De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor Universitair Medische Centra. Het LUMC betaalt je opleidingskosten zoals inschrijfgeld, boekengeld en een tegemoetkoming in de reiskosten e.d. Het LUMC biedt zeer gunstige arbeidsvoorwaarden. Zo heb je recht op 8% vakantiegeld, een eindejaarsuitkering, een pensioenregeling bij het ABP en een onregelmatigheidstoeslag (indien van toepassing). Daarnaast kun je deelnemen aan de gunstige collectieve ziektekostenverzekering. Bovendien biedt het LUMC goede faciliteiten op het gebied van scholing, kinderopvang en loopbaanadvies, en kun je gebruik maken van diverse verlofregelingen etc.
Informatie
Als je meer over deze leerlingplaats en over de opleiding wilt weten? Neem dan contact op met Ingrid van Steenis, teamleider CSD, telefoon 071 526 47 29 of Roel Beck, hoofd CSD, telefoon 071 526 1735.
Solliciteren
Door de grote belangstelling is solliciteren voor de opleiding van september 2012 niet meer mogelijk.